Sztosss! Przejazd z Polski do Wiednia, Budapesztu lub Bratysławy za… 5 złotych!

Wyborna oferta na wakacyjny wyjazd do jednych z najpiękniejszych stolic w Europie – Wiedeń, Budapeszt lub Bratysława. Za przejazd autobusem z Polski do tych miast zapłacimy jedynie… 5 złotych! Bez żadnych kodów zniżkowych i haczyków! Czeka 2500 biletów!

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze planów na końcówkę wakacji, to ta oferta spadła mu z nieba niczym biblijna manna. Lepszej okazji, żeby odwiedzić jedne z najpiękniejszych miast w Europie nie będzie. Do wyboru mamy Budapeszt, Wiedeń oraz Bratysławę.

Link do strony flixbus.pl

Oto przykładowa rezerwacja:

Terminów wyjazdów w podanej cenie jest jeszcze sporo, dlatego bez problemu można wyszukać bilety. Nie ma jednak na co czekać, ponieważ taka cena spowoduje duże zainteresowanie i przejazdy za przysłowiowego „piątaka” szybko się skończą.

Rezerwacji dokonujemy na stronie flixbus.pl. Następnie wybieramy miasto odjazdu – Kraków lub Wrocław i stolicę, która nas interesuję.

 

Post Author: gryf18

2 thoughts on “Sztosss! Przejazd z Polski do Wiednia, Budapesztu lub Bratysławy za… 5 złotych!

  Donia

  (Sierpień 17, 2017 - 12:26 pm)

  Razem z siostra kupilysmy bilety za 40 zł w jedna strone. Do tego zarezerwowalysmy dwie godziny z przewodnikiem ( jesli wrocisz do Wiednia to koniecznie zwiedz go z Pania Elwira Rudecką), zwiedzilysmy duuuzo pieknych miejsc, a na pchlim targu zrobilysmy zakupy zycia 😀

   Brunet w Podróży

   (Sierpień 18, 2017 - 11:18 pm)

   Donia, mam nadzieję, że cała wypłata nie poszła na tym pchlim targu :D! Gratki wyjazdu i życzę kolejnych podróżniczych odkryć, Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *