Ranking 10. najlepszych stron do rezerwacji wczasów z BIUREM PODRÓŻY. Zaoszczędzisz czas i pieniądze

Wiele osób, decydując się na rezerwację wczasów z biurem podróży, kieruje się oszczędnością czasu, bezpieczeństwem oraz promocyjnymi cenami. Przedstawiamy 10. najlepszych stron do rezerwacji wczasów z biurem podróży w Polsce. 

Sezon urlopowy właśnie się rozpoczyna, więc pewnie wiele osób planuje swoje wyjazdy. Wakacje z biurem podróży mają w naszym kraju wielu zwolenników. Osoby te argumentują, że nie trzeba poświęcać wielu godzin, żeby wyszukać lot i odpowiadający nam hotel, mamy zapewnioną opiekę rezydenta, który pomoże nam w każdej sytuacji,  nie musimy martwić się transferem z lotniska do hotelu oraz możemy liczyć na promocyjne ceny m.in w opcji Last Minute. Gdzie szukać najtańszych wakacji? Przedstawiamy 10. najlepszych stron do rezerwacji wczasów z biurem podróży, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze i spędzisz idealne wczasy.

1. Travelplanet.pl

Porównywarka różnych biur podróży w jednym miejscu, dzięki której możemy zarezerwować najtańszy pobyt. Ceny Last Minute zmieniają się nawet w ciągu kilku godzin, dlatego warto śledzić stronę na bieżąco. Można upolować np. Grecję z przelotem w obie strony + 7 nocy w hotelu za… mniej niż 500 złotych!

2. Wakacje.pl

Podobna strona do Travelplanet.pl, czyli porównująca ceny danych biur podróży. Warto sprawdzać również tą stronę, ponieważ często oferty różnią się od siebie i na Wakacje.pl mogą być jeszcze tańsze.

3. Wizztours.com

Na tej stronie możemy zarezerwować pakiet podróży: przelot w obie stroni linią lotniczą Wizz Air + hotel w danej lokalizacji.  Ceny są bardzo atrakcyjne – przelot w obie strony z Katowic do Dubaju + 7 nocy w hotelu w Dubaju kupimy już za… 900 złotych z hakiem! Warto jednak pamiętać, że nie są to wczasy z biurem podróży m.in nie przysługuję nam opieka rezydenta oraz transfer z lotniska musimy zapewnić sobie we własnym zakresie lub dodatkowo zapłacić na stronie.

4. myway.r.pl

Podobna strona do Wizztours.com, która umożliwia nam zarezerwowanie pakietu przelot + hotel. Na tej witrynie możemy wyszukać również z Ryanairem.

5.  Itaka.pl

Strona internetowa największego biura podróży w Polsce – Itaka. Możemy na niej zarezerwować pełne wczasy, przelot czarterami, wyłącznie hotele, a nawet wynająć samochód

6. R.pl

Strona internetowa biura podróży Rainbow Tours. Panuję opinia, że na tej stronie zarezerwujecie najtańsze przeloty czarterowe. Niedawno była oferta przelotów do Grecji za… mniej niż STÓWKĘ!

7. Neckermann.pl

Strona internetowa biura podróży Neckermann.

8. Tui.pl

Strona internetowa biura podróży Tui.pl

9. Groupon Travel

Na stronie Groupon.pl w zakładce Travel możemy znaleźć propozycje wyjazdów, wczasów, hoteli w Polsce i zagranicą. Należy przed zakupem przeczytać to, co jest napisane drobnym drukiem, ponieważ często się zdarza, że pokazana cena dotyczy pobytu np. listopadowego, a koszty wczasów wakacyjnych są nawet dwukrotnie droższe.

10. mytravel.pl

Kolejna porównywarka wczasów z biurami podróży podobna do Travelplanet.pl lub Wakacje.pl. Jeżeli ktoś chce być pewny, czy znalazł dobrą cenę, dla świętego spokoju może sprawdzić również tą stronę.

Post Author: gryf18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *