Poszukaj Króla Albanii. Przelot + 4 * hotel z HB + wycieczki za… 829 złotych!

Ciekawa opcja na poznanie Albanii – jednego z najbardziej tajemniczych krajów w Europie. Podróż łączona w jedną stronę przelot samolotem, powrót autokarem, noclegi w 4 gwiazdkowym hotelu z HB oraz wycieczki fakultatywne za… 829 złotych! I co najważniejsze – nie jest to Last Minute!

Podróż odbędzie się w dniach 21 – 29 września, więc jest jeszcze szansa, żeby tego roku złapać promyki ciepłego słońca. Wycieczka jest niestandardowa, ponieważ w jedną stronę lecimy samolotem, natomiast podróż odbywa się autokarem. W cenie mamy pobyt w Durres nad Morzem Adriatyckim w 4 gwiazdkowym hotelu California Resort ze śniadaniem i obiadokolacją oraz wycieczki fakultatywne.

– Impreza łączona czyli przelot samolotem z Katowic do Tirany, powrót autokarem połączony ze zwiedzaniem perły Bałkanów – Ochrydy !
– Dwie wycieczki w cenie – Durres z fabryką Koniaku (obfita degustacja w cenie!) oraz Tirana + Kruja !
– Wypoczynek w opcji HB – śniadania i obiadokolacje !
– Pokój z klimatyzacją, lodówką oraz balkonem !

Plan wycieczki:

– Dzień 1 – Przelot samolotem czarterowym Katowice – Tirana (transfer lotnisko Tirana Rinas – Durres hotel w cenie ! )
– Dzień 2 – Wycieczka DURRES + Fabryka Koniaku z degustacją
– Dzień 3 – Wypoczynek w wersji śniadania i obiadokolacje – hotel California Resort (dwa baseny – zewnętrzny i wewnętrzny ! leżaki i parasole w cenie !)
– Dzień 4 – Wycieczka Tirana + Kruja
– Dzień 5,6,7 – Wypoczynek w wersji śniadania i obiadokolacje – hotel California Resort (dwa baseny – zewnętrzny i wewnętrzny ! leżaki i parasole w cenie !)
– Dzień 8 – Około godziny 09:00 wykwaterowanie i przejazd tranzytowy komfortowym autokarem do Polski z postojem w Macedonii – Ochryda (Jerozolima Bałkanów). Dalszy przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację.
– Dzień 9 – Przyjazd do Polski w godzinach około południowych

ALBANIA

Położona w sercu basenu Morza Śródziemnego staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały klimat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia to główne atuty Albanii. Kraj ten słynie ze swego dziedzictwa naturalnego – pięknej linii brzegowej, dziewiczych plaż oraz flory i fauny terenów górskich. To bardzo dynamicznie rozwijające sie państwo, pełne kontrastów i zaskakujących sprzeczności, posiada wszystko to, co najważniejsze do udanego wypoczynku.

 

 

Post Author: gryf18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *