Pomysł na wakacje! Hotele w Polsce w lipcu i sierpniu za 19,5 zł/os.

Znalazłem bardzo dobre ceny za hotele w różnych miastach w Polsce. Cena za pokój w lipcu i sierpniu wynosi 39 złotych, co daje nam 19,50 zł za osobę! Do wyboru mamy m.in Warszawę, Kraków czy Wrocław.

Bardzo ciekawa oferta dla osób, które planują wakacyjne wyjazdy po Polsce. Ibis Budget udostępnił promocyjne noclegi również w terminach wakacyjnych za 39 złotych za dwie osoby, co daje nam 19,5 zł/os. Jeszcze do niedawna pokoje w tych terminach kosztowały nawet 145 złotych. Rezerwacji dokonujemy na stronie accorhotels.com lub ibis.com.

Hotele Ibis Budget znajdują się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Szczecinie oraz Katowicach. Terminów w lipcu i sierpniu jest jeszcze sporo, jednak warto się śpieszyć, ponieważ z doświadczenia wiem, że szybko one znikają. Może zdarzyć się tak, że w interesującym nas terminie zostaną wykupione pokoje w tej cenie. Im wcześniej zdecydujemy się na rezerwacje, tym będziemy mięli większy wybór z datami.

Ibis Budget to hotele klasy turystycznej. W każdym pokoju mamy do wyboru: dwa łóżka oddzielne – twin  lub jedno duże tzw double. Oprócz tego pokoje są wyposażony w telewizor LCD  z dostępem m.in do kanałów Canal+, łazienkę, toaletę oraz klimatyzację.

Edit: 1 czerwca

Nadal bez problemu można znaleźć wolne miejsca na wakacyjne wyjazdy  w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Toruniu czy Szczecinie w lipcu i sierpniu. Oto przykładowa rezerwacja.

Post Author: gryf18

3 thoughts on “Pomysł na wakacje! Hotele w Polsce w lipcu i sierpniu za 19,5 zł/os.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *