Poleć w lipcu helikopterem Uber za… 20 złotych!

Uber zamierza zrewolucjonizować połączenia z punktu A do punktu B w Polsce. Już niedługo, twórcy kontrowersyjnej aplikacji mają zamiar wprowadzić możliwość zamawiania w naszym kraju… helikoptera! Już za kilka dni sam możesz polecieć helikopterem Ubera za… 20 złotych!

Usługa poruszania się z punktu A do punktu B helikopterem jest znana w różnych miejscach na świecie. Na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, możemy skorzystać z regularnego połączenie Heli Air pomiędzy Niceą, a Monaco, które jest wykonywane właśnie helikopterem. Mamy do wyboru kilkanaście połączeń w ciągu dnia, a bilety kosztują 133 euro, czyli nieco ponad 500 złotych. Również Uber oferuję w wielu miejscach takie rozwiązanie m.in w Las Vegas czy Dubaju.

Polska z góry jest piękna

Firma chce wprowadzić podobną usługę do Polski! Jedynym warunkiem, który umożliwi nam z jej skorzystania, będzie posiadanie smartfona oraz aplikacji Uber. Wystarczy zamówić transport helikopterem, na lądowisko zostaniemy zawiezieni przez kierowcę Uber. Następnie będziemy mogli delektować się lotem w przestworzach.

Leć helikopterem Uber za… 20 złotych! I to za kilka dni!

Uber zapowiedział specjalną akcję! Będziemy mogli polecieć helikopterem Uber w siedmiu miastach w Polsce – Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Trójmiasto, Wrocław i Poznań za… 20 złotych! Akcja odbędzie się w dniach 26 i 27 lipca. W trakcie jej trwania, 10 osób w każdym mieście będzie mogło przetestować usługę „uberHelikopter” i skorzystać z 15 minutowego lotu widokowego dla siebie i osoby towarzyszącej. Na lądowisko zostaniemy zawiezieni przez kierowcę Ubera.

Poniżej terminarz lotów:

Wystarczy zarezerwować przez aplikację Uber lot helikopterem w podanych dniach. Jak tego dokonać? W każdym mieście pojawi się ikonka przypominająca helikopter. Należy nią najechać i dokonać rezerwacji, jak ma to miejsce podczas wyboru normalnego samochodu, a kierowca przyjedzie po nas i zawiezie nas na lądowisko. Możemy być wybornymi myśliwymi i nie upolować tej okazji, ponieważ zainteresowanie będzie z pewnością olbrzymie. Warto jednak spróbować, to nic nie kosztuję!

 

Post Author: gryf18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *