Lipcowy weekend w Warszawie: Designerski hotel za… 57 złotych!

Bardzo dobra oferta dla osób, które chciałby spędzić lipcowy weekend w stolicy. Designerski hotel w Warszawie z bardzo dobrymi opiniami za jedyne… 57 złotych/osoba!

Hotel Sound Garden Warszawa znajduję się w odległości ok. 6 kilometrów od Starego Miasta oraz 2 kilometry od lotniska Chopina. Pod samym hotelem znajduje się przystanek autobusowy, skąd w 20 minut dojedziemy do centrum.

Najbardziej interesująca jest jednak cena. Lipcowy weekend kosztuję nawet… 113 złotych za dwie osoby, czyli niecałe 57 złotych/osoba! Podany termin to 29 – 30 lipiec. Rezerwacji dokonujemy na eSky.pl.

Link do rezerwacji: Hotel Sound Garden Warszawa za 57 złotych!

Hotel jest niezwykle designerski, posiada bardzo dobre opinie i jest polecany przez osoby, które miały okazję spędzać w nim pobyt. Każdy pokój jest stylowo urządzony, posiada interaktywny telewizor, łazienkę z podgrzewana podłogą oraz klimatyzację. W obiekcie ponownie wykorzystywana jest woda deszczowa i stosowane są różnorodne sposoby oszczędzania energii.

.

Warszawa na weekend to bardzo dobra opcja dla osób, które chcą zobaczyć to miasto. W lecie nie sposób się tam nudzić. Obowiązkowo należy pospacerować po Starym Mieście, odwiedzić Wilanów lub wjechać na taras widokowy Pałacu Kultury, skąd rozpościera się wspaniały widok na stolicę. W przypadku deszczowej pogoda, warto udać się do interaktywnego Centrum Nauki Kopernik lub Muzeum Powstania Warszawskiego. Wieczorem polecamy odwiedzić bulwary wiślane, gdzie panuję niezwykły, wakacyjny klimat. Można napić się drinka oraz potańczyć na parkietach pod gołym niebem.

Post Author: gryf18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *