Brama Beskidów! Hotel w Bielsku Białej w sierpniu ze śniadaniem za… 45 złotych!

Bardzo dobra oferta dla osób, które szukają propozycji na wakacyjny wyjazd w góry. Hotel Ibis Styles w Bielsku Białej ze śniadaniem, w sierpniowych terminach terminach, kosztuję… 45 złotych za osobę!

Bielsko Biała jest znakomitą bazą wypadową w Beskid Śląski. Do Szczyrku jest zaledwie ok. 10 kilometrów, do Ustronia ok. 20 km, a do Wisły ok. 25 km. Przy okazji można zobaczyć urokliwą starówkę, Zamek książąt Sułkowskich lub wjechać kolejką gondolową na Szyndzielnie. Najmłodsi powinni się ucieszyć z pomnika Reksia, który znajduję się obok galerii handlowej Sfera.

Rezerwacji dokonujemy na Accorhotels.com

Przykładowa rezerwacja dotyczy terminu 10 – 11 sierpnia. Za pokój dwuosobowy zapłacimy 89 złotych, czyli wychodzi 44,50 zł za osobę! W cenę jest wliczone śniadanie dla dwóch osób. Biorąc pod uwagę fakt, że w środku sezonu ceny są wyższe, jest to bardzo dobra oferta.

Hotel Ibis Styles Bielsko Biała znajduję się 2,5 kilometra do dworca głównego. Ten 3 gwiazdkowy obiekt jest bardzo dobrze oceniany w serwisie booking.com, gdzie otrzymał notę 8.3.

 

Post Author: gryf18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *